Trzy razy podium dla Prometeusa na Boccia Tatra Cup 2024

21 06 2024 #Urząd

Dobiegła końca kolejna edycja Boccia Tatra Cup 2024, podczas której zawodnicy Prometeus Konopiska trzykrotnie stawali na podium. W kategorii Pary BC3, Jarosław Plewa wraz z operatorem rampy Zbigniewem Plewa z Prometeus Konopiska oraz Marcin Ostrowski z operatorem rampy Jerzym Ostrowskim z START Bielsko-Biała zdobyli zaszczytne 3. miejsce. W kategorii Team BC1/BC2, Wojciech Lamch i Łukasz Sudoł z Prometeus Konopiska, razem z Matko Ducky ze Słowacji, również wywalczyli 3. miejsce. W kategorii Integracja, zespół w składzie Mario Cierpiała, Ilonka Orłowska oraz Daria Tomżyńska z Prometeus Konopiska zdobył imponujące 2. miejsce.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców oraz gorące podziękowania dla zawodników z medalami, a także dla tych, którzy uplasowali się tuż poza podium. Każde z tych osiągnięć jest bezcenne i nieporównywalne. Cieszymy się z każdego z nich i gratulujemy serdecznie wszystkim zawodnikom!

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Konopiska, Arturowi Brędzel, za nieustające wsparcie dla niepełnosprawnych sportowców "Prometeusa". Jego zaangażowanie i pomoc są nieocenione i stanowią fundament wielu sukcesów naszych zawodników.

Dziękujemy także wszystkim trenerom, wolontariuszom i rodzinom zawodników, których trud i poświęcenie przyczyniają się do tych wspaniałych wyników. Wasza praca i wsparcie są kluczem do sukcesu i inspiracją dla nas wszystkich.

Razem możemy osiągnąć jeszcze więcej i wspólnie świętować kolejne sukcesy!