Sport

UCZNIOWIE S.O.S. Z KONOPISK POBILI REKORD ŚWIATA...NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA!

Email Drukuj PDF

Uczniowie S.O.S. z Konopisk oraz 2500 uczennic i uczniów Siatkarskich Ośrodków Szkolnych wraz z opiekunami już od godzin porannych w sobotę 30 sierpnia - kilkudziesięcioma autokarami - przybyło na błonia Stadionu Narodowego w Warszawie. Tak wczesna pora przybycia do stolicy spowodowana została udziałem siatkarzy z wielu szkół w próbie  bicia Rekordu Guinnessa w liczbie osób odbijających piłkę w jednym miejscu i czasie.

Poprawiony ( środa, 10 września 2014 08:05 ) Więcej…
 

"KS Wojownik" w Łazach

Email Drukuj PDF

W dniach od 11 do 23 lipca 33 zawodników KS Wojownik  doskonaliło swoje umiejętności Taekwon-do na letnim obozie w Łazach nad Polskim morzem. W czasie tego typu wyjazdów nasi najmłodsi adepci mają okazję do podniesienia swojego poziomu samodzielności. 

Więcej…
 

ŻYJ ZDROWO - WEEKEND NA SPORTOWO !!

Email Drukuj PDF

Poprawiony ( środa, 02 lipca 2014 08:06 )
 

PODZIĘKOWANIA - UKS "ORZEŁ" KONOPISKA

Email Drukuj PDF

Ustał wszechobecny gwar, przebrzmiały echa trenerskich pokrzykiwań, ucichła muzyka - jednym słowem zakończyła się pierwsza edycja organizowanych w Gminie Konopiska Deichmann Minimistrzostw. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim tym, którzy włączyli się do organizacji tej wyjątkowej – sportowej imprezy.
Poprawiony ( niedziela, 29 czerwca 2014 16:16 ) Więcej…
 

WSPANIAŁA PROMOCJA SPORTU W KONOPISKACH! "SZCZYPIORNIAK NA ORLIKACH"

Email Drukuj PDF

W dniach 9 – 11 czerwca odbyły się finały ogólnopolskiej akcji „Szczypiorniak na Orlikach”, w której udział wzięło ponad 14 tysięcy uczestników: 32 zespoły z całej Polski – 16 ekip dziewczynek i 16 drużyn chłopców walczących o miano najlepszych w kraju.

Więcej…
 

TURNIEJ SOŁECKI - TENIS STOŁOWY

Email Drukuj PDF

W niedzielę, 25 maja, w Konopiskach rozegrany został turniej tenisowy w ramach XIII DNI KONOPISK. Do rywalizacji sportowej zgłosiło się łącznie 53 zawodniczek i zawodników w 5 kategoriach wiekowych. Połowę stawki uczestników stanowili reprezentanci Aleksandrii i bezapelacyjnie wygrali zawody w klasyfikacji drużynowej. Zawody rozgrywane były w formule turnieju indywidualnego, punkty każdego uczestnika zaliczane były do oficjalnej klasyfikacji zespołowej.

Więcej…
 
Strona 1 z 25
Nawigacja: Home Sport

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj46
Wszystkie w tygodniu979
Ostatni miesiąc5036
Suma wejść276300