Sport

Akademia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych w Konopiskach oficjalnie otwarta.

Email Drukuj PDF

Dzień 17 marca 2015r. był kolejnym ważnym dniem dla  rozwoju siatkówki w gminie Konopiska. W sali konferencyjnej Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Konopiskach został podpisany Akt Inauguracyjny Akademii Siatkówki Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego. W spotkaniu tym udział wzięli: dyrektor ZS w Konopiskach Stanisław Michalczyk oraz dyrektorzy i nauczyciele wychowania fizycznego z pięciu szkół podstawowych z terenu gminy Konopiska.

Więcej…
 

DRUŻYNY SZACHOWE WRÓCIŁY NA TRON !

Email Drukuj PDF

Po rocznej przerwie, drużyna szachistów z Konopisk powróciła na I miejsce w rywalizacji o „Złotą Wieżę” Powiatowego Turnieju LZS,  zorganizowanego w Konopiskach w niedzielę 15-go marca. Drużyna z Aleksandrii zajęła II miejsce. Jest to już kolejny 15 dublet naszych drużyn na medalowych pozycjach na tym szczeblu rozgrywek.

Więcej…
 

Gmina Konopiska w półfinałach II ligi ALS

Email Drukuj PDF

Siatkarze Gminy Konopiska występujący w rozgrywkach II ligi ALS w Częstochowie nie zwalniają tempa i odnoszą kolejne cenne zwycięstwa. Po rozegraniu 12 spotkań w rundzie zasadniczej i znakomitym występie w drugiej rundzie rozgrywek, w której siatkarze z Konopisk wygrali pięć z sześciu spotkań, przyszedł czas na decydujące mecze o medal i awans do I ligi.

Więcej…
 

Mecz gentlemanów

Email Drukuj PDF

Mecz gentlemanów - 22.-02.2015r.

Poprawiony ( piątek, 06 marca 2015 13:40 ) Więcej…
 

Konopiska zagrają po raz drugi!

Email Drukuj PDF

Trwają zapisy do ósmej edycji turnieju piłkarskiego dla dzieci - Deichmann Minimistrzostwa. W całej Polsce rozgrywki odbywają się w ponad 26 lokalizacjach. W tym roku po raz drugi gospodarzem Eliminacji Miejskich będą Konopiska!

Zgłoszenia przyjmowane są w trzech kategoriach wiekowych: U-11 (2004 - 2005), U-9 (2006 – 2007) oraz U-7 (2008 i młodsi). W turnieju mogą uczestniczyć drużyny składające się z 8 – 10 zawodników. W miarę możliwości przyjmowane będą także zgłoszenia indywidualne.

Więcej…
 

SIATKARSKIE SUKCESY

Email Drukuj PDF

27 grudnia w Gminnej Hali Sportowej w Konopiskach odbył się XIII Międzypowiatowy Turniej Siatkówki Chłopców. Swoje niemałe umiejętności siatkarskie zaprezentowali uczniowie reprezentujący gimnazja z Poraja, Blachowni, Kamienicy Polskiej i Konopisk. Drużyny rywalizowały ze sobą na dwóch boiskach, rozgrywając w sumie, aż dziesięć meczy i dwadzieścia setów. Pierwsze miejsce w całym turnieju zajęła drużyna chłopców z Konopisk rocznik 1999,

Więcej…
 
Strona 1 z 28
Nawigacja: Home Sport

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj102
Wszystkie w tygodniu477
Ostatni miesiąc9586
Suma wejść337608