Sport

Konopiska Cup 2015

Email Drukuj PDF

 

XVII PUCHAR DLA KONOPISK

Email Drukuj PDF

W sobotę, 7 listopada, odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatowego Zrzeszenia LZS w Częstochowie w tenisie stołowym. Reprezentacja Konopisk wyjechała na zawody kolejny 17 raz i wróciła z ….17 kolejnym pucharem !!!. Obroniliśmy II miejsce w powiecie. Tym razem naszą gminę reprezentowali zawodnicy z 5 sołectw, najwięcej /13/ z Aleksandrii.

Więcej…
 

MIĘDZYNARODOWE SUKCESY KS WOJOWNIK

Email Drukuj PDF

17-18 Października w Czeskiej Opavie odbywał się międzynarodowy turniej  Moravia Open. Ponad 400 zawodników z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Bośni i Słowenii rywalizowało w trzech konkurencjach Taekwon-do ITF (Walka, Układy, Techniki specjalne). Doskonale na tym turnieju spisali się nasi "Wojownicy" z sekcji Kłobuck i Konopiska którzy przywieźli aż 25 medali z tak prestiżowych zawodów.

Więcej…
 

MISTRZOSTWA POWIATOWE W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Email Drukuj PDF

W dniu 23 września 2015 r. na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Konopiskach odbyły się Mistrzostwa Powiatowe Sztafetowych Biegów Przełajowych. Organizatorem tego sportowego wydarzenia był Zarząd Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego, a rolę gospodarza pełniło Gminne Centrum Kultury i Rekreacji oraz Gimnazjum w Konopiskach.

Więcej…
 

Parafialny Klub Sportowy "WALUŚ"

Email Drukuj PDF

Parafialny Klub Sportowy „WALUŚ” Konopiska to klub, o którym jeszcze trzy lata temu nikt nie słyszał, zarówno w Gminie Konopiska jak i w województwie śląskim. Dzięki determinacji ówczesnego wikarego ks. Marka Latosa i młodzieży mieszkającej w gminie, został założony klub, dzięki któremu młodzież może spełniać swoje sportowe marzenia i rywalizować z zawodnikami z całej Polski grając  w tenisa stołowego. Nasze pierwsze kroki były stawiane niepewnie, ale zawsze staraliśmy się godnie reprezentować naszą Gminę Konopiska.

Więcej…
 

IX ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE O PUCHAR KOMENDANTA MIEJSKIEGO PANSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W CZĘSTOCHOWIE

Email Drukuj PDF

19 września 2015 roku w Gminie Konopiska na stadionie sportowym przy Zalewie Pająk odbyły się IX Zawody Sportowo - Pożarnicze o Puchar Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. W turnieju uczestniczyły drużyny seniorów i młodzieżowe z terenu całego powiatu częstochowskiego reprezentujące poszczególne gminy.

Poprawiony ( środa, 23 września 2015 06:45 ) Więcej…
 
Strona 1 z 34
Nawigacja: Home Sport

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj151
Wszystkie w tygodniu1907
Ostatni miesiąc7248
Suma wejść405924