Sport

Siatkarze Gminy Konopiska mistrzami II ligi ALS

Email Drukuj PDF

To co przed sezonem było mało prawdopodobne i wydawało się niemożliwe,  stało się faktem. Drużyna Gminy Konopiska w wspaniałym stylu sięgnęła po mistrzostwo II ligi ALS w Częstochowie w sezonie 2014/15. Najwyższa forma sportowa przyszła na najważniejsze mecze. Drużyna prezentowała się solidnie w każdej formacji i walczyła z ogromną pasją, determinacją oraz niebywałą skutecznością , wygrywając aż 11 meczów z rzędu.

Poprawiony ( piątek, 29 maja 2015 07:36 ) Więcej…
 

Licencja na wygrywanie

Email Drukuj PDF

20 kwietnia 2015 r. w Białej odbył się finał zawodów rejonowych w siatkówce chłopców szkół gimnazjalnych. W  finale  udział wzięły najlepsze gimnazja z powiatu częstochowskiego, kłobuckiego i miasta Częstochowy. Siatkarze z Konopisk w pierwszym meczu zmierzyli się z Białą, którą pokonali 2-0. Kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu była niezwykle skuteczna gra blokiem, która pozwoliła zatrzymać mocny atak gospodarzy na skrzydłach. 

Więcej…
 

Informacja

Email Drukuj PDF

26 maja 2015 roku, została złożona oferta na realizację zadania publicznego z zakresu  kultury fizycznej i turystyki przez: Klub Sportów Lotniczych „ORZEŁ” w Konopiskach, pt. PIKNIK LOTNICZY

Więcej…
 

Zawody Sołeckie w ramach XIV Dni Gminy Konopiska - Tenis Stołowy, Szachy

Email Drukuj PDF

Niedziela,17 maja, była kolejnym terminem zawodów sportowych w ramach XIV Dni Konopisk 2015. Jednocześnie odbywały się turnieje – szachowy i tenisa stołowego.  Wielu uczestników miało poważny dylemat, w których zawodach wystąpić.

Poprawiony ( wtorek, 26 maja 2015 08:16 ) Więcej…
 

ROZGRYWKI SOŁECKIE

Email Drukuj PDF

9 maja 2015 roku na boisku sportowym „Orlik” w Konopiskach odbył się sołecki turniej siatkówki. Do rywalizacji w piękne sobotnie popołudnie zgłosiły się sołectwa z: Łaźca, Konopisk, Kopalni i Hutek. Każda z drużyn rozegrała po trzy mecze. Pierwsze miejsce w turnieju zajęło sołectwo Kopalni, które nie przegrało żadnego meczu.

Więcej…
 

ZAWODNICY Z KONOPISK Z MEDALAMI NA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH ZAWODACH

Email Drukuj PDF

25 kwietnia 40 osobowa ekipa Wojownika  rywalizowała na Mistrzostwach Makroregionu Śląsko - Małopolskiego. Zawody będące jednocześnie drugą eliminacją do Mistrzostw Polski odbyły się w Świętochłowicach. W kategorii Juniora młodszego nasi zawodnicy wywalczyli 13 medali (4 złote , 5 srebrnych i 4 brązowe).

Więcej…
 
Strona 1 z 29
Nawigacja: Home Sport

Ostatnie aktualności

Popularne publikacje

Urząd Gminy Konopiska

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

ul. Lipowa 5
42-274 Konopiska
tel:  +48 343282057
fax: +48 343441935

e-mail: sekretariat@konopiska.pl
Formularz kontaktowy znajdziesz w dziale kontakt.

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj8
Wszystkie w tygodniu1888
Ostatni miesiąc9237
Suma wejść355865